Yıldızname

 

 

Bedava bakım ise yine devam ediyor. Ancak; Almanya ve Türkiye dışından, mesela; U.S.A , Kanada gibi uzak ülkelerden ve yine bazı Avrupa ülkelerinden arayanlar; hocam size 10 €uro göndermek için 15-20 €uro havale ücreti ödememiz gerekiyor diyorlar.. Bizde bu gibi durumlarda iyimser anlayışımızdan dolayı onlara bir defa bedava bakım yapabiliyoruz...

     Senelerden beri  bedava baktık. Fakat bu iyiliğimizi  bazı sui-istimal edenler oldu. Eeee hocam bana anlattıkların tek tek çıktı çok mükemmel bir bakımınız var, annemede bakarmısınız? babamada bakarmısınız? dayımın kızı bir türlü evlenemedi onada bakarmısınız? abim beşinci evliliğini yaptı sonu nasıl olacak??? üf beee... Yani bedava bakıyoruz diye deneme amaçlı arayanlar yada bedava telefonlardan bütün sülalesine baktırmak isteyipte derdi olanlara ayıracağımız zamanı kısıtlayanlara karşı önlem almak için artık bundan böyle sadece 10 €uroya bakma kararı aldık.  Bu 10 euro para kazanmak için değil derdi olanlarla olmayanları ayırt edip derdi sıkıntısı olanlara daha fazla zaman ayırmak içindir. Yoksa çevremde bu işle uğraşanlar elli euroya yüz euroya bakıyorlar. Para kazanmak için baksaydık bizde yüz euroya bakardık.. Sadece meyvenin sağlamını çürüğünden ayırmak ve sadece sıkıntısı olanlara zaman ayırmak için bu kuralı uyguluyoruz..  Ücretinizi havale ettikten hemen sonra arayabilirsiniz. Ücretleri internet üzerinden takip ediyor hemen bakımınızı yapıyoruz..

         Ayrıca Email adresimize sadece çok önemli problemlerinizi özet olarak yazınız ve ona göre değerlendirip çözüm üretelim ve cevap yazalım (isim, anne ismi doğum tarihi (gün/ay/sene) ve birde problemlerinizi tespit açısından lütfen oturduğunuz yeride yazmayı unutmayınız.    
Ayrıca arzu edenlere 'HOROSKOP' bakıyoruz. (Horoskopda Ücrete tâbîdir)
 


Hesap Numaralarımız:

Mustafa Yigit
Konto Nr: 0192 169 607 Blz: 440 501 99 Sparkasse  Dortmund / Deutschland
---------------------------------------------------------

Almanya dışından  almanyaya €URO havale yapacaklar için :

Mustafa Yigit
IBAN : DE88 4405 0199 0192 1696 07
SWIFT-BIC: DORTDE33XXX       (Germany)


Türkiye'den HESAP NO için bizimle irtibata geçiniz