Mısırlı mustafa hoca // manevi rehber // Spiritueller Berater // Drs. Mustafa Yiğit
 Tel: 0049 176 20015308 & 0049 231 2289890 & 0049 231 8479134 Email: hocainfo@gmail.com
 Her hastalığın bir çaresi, her derdin bir devası vardır, arayın yardımcı olalım
 
>> 200 Civarında Havas Kitabı İçin Buraya Tıklayınız!
 >> Havas Kitapları için; AYSA YAYINEVİ  Tel: 0380.524 44 88 Gsm: 0532-7776146

Ziyaretçi Defteri Çalışmalarım  Mucize Dualar  Büyü - Sihir Çözümü Aşk Duaları  Cinli Hastalar İletişim

Mısırlı Mustafa Hoca

Ana Menüler

 

Alt Menüler

 

İbretler ve öğütler

Samimi İhlas
Mevlanadan Öğütler
Nasihat
Namaz
Ahiret Havayolları
 
..:: Şiir Köşesi ::..
 

 

DUYURU!
Basıma Hazırlık Safhasında Olan Eserlerimiz!
1-
Şeyh Abdurrahman Sami Efendi'nin Denediği/Tecrübe Ettiği Dua ve Azîmetler.
2- Sırlar İlmi, Vefk ve Tılsımlar
Aradığınız her konuda havas ilminin sırlarını ve kurallarını bulabileceğiniz bu iki muazzam eseri siz müşterilerimiz için Türkçe'ye çevirmeye başladık! Piyasaya sürülünce buradan bu ilmin meraklılarına duyuracağız.. Bizi takip ve tavsiye edin!
www.mustafahoca.com u takip ediniz!

Takıntı panikatak: (Obsesyon)

Ruhçulukta (spiritüalizm) ve ruhbilimde (psikoloji) farklı olarak tanımlanır ve farklı kavramları ifade etmek üzere kullanılır. Psikiyatri sözlüklerinde kısaca “yanlış olduğunu bildiğimiz halde kafamızdan atamadığımız, mantık ve muhakeme ile uzaklaştırılamayan, arzu edilmeyen saplantı halindeki fikirler” olarak tanımlanır. Ruhçulukta ise, “bir bedensiz ruhun bir bedenliyi (insanı) hükmedecek derecede etkisi altına alması” olarak tanımlanır.       Kaynak: B. R.Selm.
Sizinde doktorlardan çare bulamadığınız paniatak probleminiz versa bizi arayınız

Önemli Bir Hadis

"اعطواالأجير أجر٥ قبل أن تجفّ عرقه"
"Birisine bir iş yaptırdığınız (çalıştırdığınız) zaman o kişinin alın teri soğumadan ücretini (emeğinin karşılığını) ödeyiniz"'

Vefk
Vefk
Oku

Değerli ziyaretçilerimiz, inşallah bizleri arayanların memnun kaldıkları gibi inşallah sizlerinde memnun kalıp bundan böyle, medyum, hoca, fal, falcı, cinci, muskacı, büyücü, havascı, tarotçu, vefk hazırlama yada hazırlatma gibi ve yine yıldızname yada yıldıznameci vs arayıp kapı kapı dolaşmanıza gerek kalmayacak ve memnun kalıp bizleride memnuniyetle problemleri olanlara tavsiye edeceksiniz

 

Arayın Yıldıznamenize bakalım!!!

200 Civarında Havas Kitabı İçin Buraya Tıklayınız!

Almanya içinden arayanlar için:

Tel: 0231-2289690 Tel: 0176.2001 53 08

Almanya dışından ve Türkiye'den   arayanlar:

Tel:0049 -176-2001 53 08

E-Mail: hocainfo@googlemail.com

Havas Kitapları için; AYSA YAYINEVİ 
Tel: 0380.524 44 88 Gsm: 0532-7776146

Hiç bilenlerle bilmeyenler eşit olurmu? Ayet

İnsanların en hayırlısı, insanlara en çok faydalı olandır
  
Hz.Muhammed

 
   

 Büyü çözmenin çeşitli şekilleri vardır.

Büyü çözmek için en etkili şekil; bir bardak suya ve büyülü kimse üzerine 3 yada 7 gün Sevgili Peygamberimizin kendilerinin okudukları ve bizlerede tarif ve tavsiye ettikleri Kur'anı kerimdeki  ayet ve duaları okunur. Hasta bu sudan içer, elini ve yüzünü siler. üç yada yedi günün bitimindede artan suyu çoğaltıp banyo yapar. fakat bu banyo suyuda tuvalet vb yerlere değil, besmele ile bir ağaç yada duvar dibine dökülür.  

Eğer hasta yakında değil ve üzerine okumakta mümkün olmuyorsa ne yapılması gerekir?

İşte bu durumda aşağıda gelen tertipler uygulanır;

1- gerekli dualar ayet ve azimetler yazılarak büyülü veya cinli kimse 3,7,9,14,21,40 gün bu sudan içer.

2- Grekli tertiple zamanına mürekkebine tütsüsüne dikkat edilerek hamaylı şeklinde hazırlanır ve rahatsız olan kimse en az 40 gün üzerinde taşır.

3- Gerekli dua ve tertipler hazırlanır ve büyülü kimse bu dualardan her gün birer tane yada birer gün arayla tütsü şeklinde niyetini söyleyip yakar ve dumanına durur.

4- Büyülü kimse için yazılacak dua vardır ki; zamanına ve saatine dikkat edilerek hazırlanır ve cuma sabahı rahatsız olan kimse bu duayı temiz bir akar suya atar ve atarken de; Ya Rabbi bu suyun akıp gittiği gibi, benim üzerimdeki büyü, nazar ve kötü etkilerde bu suyla bu dua hürmetine akıp gitsin ve temizlensin deyip suya atar  ve ardına bakmadan döner gelir.

5- Yazılıp rüzgara asılacak dua vardır ki; o duaya orda rüzgar vurdukça o kimsenin üzerindeki negatif etkileri de o rüzgar alıp götürür.

6- Yazılıp ağır taş altına konulacak dua da vardır ki; Ya Rabbi beni rahatsız eden ruhaniler (periler) bağlansınlar ve artık beni terk etsinler. ayrıca hakkımda kötü konuşan kimselerde engellensin ve iyiliğimi konuşsunlar diyerek, ağır bir taş altına koyarak, gerisine bakmadan döner gelir.

---------------------------------------------------------

Ayrıaca okunacak dualar;

Sevilmek, kabul görmek ve muhabbet için;

Bu muhabbet duasını bolca okuyunuz!

Kul in küntüm tühibbunellah fettebiûnî yuhbibkümüllâh. Yâ vedût yâ bedûh ya cemîl yâ celîl yâ Allâh
 

Dileklerin ve müracaatların kabulü, rızık bereket ve imtihanlarda başarılı olmak için;

 

  Bu Duayı Bolca Okuyunuz:

Allâhümme yâ müfettihal-ebvâb, iftah lenâ külle hayrel-bâb. Allâhümmerzuknâ rızkan vâsian ve umran tavîlen vel-mehabbeti dâimen ve fil imtihani nacihan birahmetike yâ erhamerrâhimîn. Rabbisrahli sadri ve yessirli emri vahlül ugdeten min lisani yefkahu kavli rabbi zidni ilmen ve fehmen ve elhigni bissalihiin. Eûzü bilimâtillâhit-tâmmâti min şerrimâ halak,

**************************************

Düşmanınızı yada merak ettiğiniz bir şeyi rüyada görmek için: Cuma gecesi 2 rekat namazdan sonra 1 Yasin ve 141 defa ’Ela ya’lemü men halak ve hüvel latüfül habir’  okuyup sağ tarafınıza uyuyunuz…
 

Mısırlı Mustafa Hoca

Aradığınız her konuda işinizi görecek duaları bulabileceğiniz

1- Dualar ve Tılsımlar

2- Şifa İncileri

3- Gizli Sirlarin Keşfi/Papaz büyüsü ve kara büyüye son!

4- Duaların ve Zikirlerim

5- Mucize Dualar ve Davetler

6- Havas Hazinesi ve Sırlar İlmi 1-2

7- Beş yüz (beşyüz) aşk duası (Bu kitap mayısta piyasaya sürülecektir)

adlı eserlerimizi bizden sipariş edip mutlaka okumanızı tavsiye ediyoruz Tamamı denenmiş dualardır. Okuyup memnun kalacak ve başkalarına da tavsiye edeceksiniz..

Tel: 0176.20 01 53 08 Bizi Tavsiye Ediniz.

www.mustafahoca.com

Hizmetimiz Yasaldır / Unsere Dienstleistungen offiziellen und Gesetzlichen.

Not: 7 Numaralı Havas Hazinesi ve Sırlar ilmi 1-2 kitabın 350. sayfasındaki şeyh abdurrahman sami efendinin evradı mukarrebin duasını her gün 7 defa okumaya devam edenlerin her çeşit dua ve dilekleri bir kaç gün içerisinde gerçekleşir. Şeyh Abdurrahman Sami Hz.leri 55 sene denediklerini ve çok çabuk kabul olduğunu söylemişleridr.

İlgi ve alakanızdan dolayı teşekkürler!

  DİKKAT!  

 

Avrupadan arayanlar kitap siparişi için bizimle irtibata geçebilirler. Türkiyeden aranlar türkçe havas (muska, tılsım, büyü, nazar, yıldızname vb) kitaplarını AYSA YAYINEVİnden satın alabilirler

Tel: 0380.524 44 88 Gsm: 0532.777 61 46

Dini kitaplar, dua, havas, ruhani ilimlerle ilgili eserler. Bilgisayar yazısı ve özel hat ile yazılmış kuranı kerimler ve birçok baharat çeşitleriyle hizmetinizdeyiz.

 

   Güzel bir söz
Üç haslet vardır ki; bunlar insan oğlunun şerefli olduğunu kanıtlar.
1-Başına gelen musibetlerden şikayetçi olmamak,
2- Ağrı ve kederden dolayı dert yanmamak,
3- Diliyle kendisini övmemek..

                 Ebu Derda...

Dost Site
Aysa Yayınevi
Aysa Baharat ve Aktariye

Ana Sayfa

Havas Kitapları

Baharat Çeşitleri

Dini Kitaplar

Kuranı Kerimler

Buhurlar - Tütsüler

Miskiamber Mürekkebi
Bitkisel Kozmetik Ürünler

Bitkisel Yağlar Kremler

Bitkisel Macunlar

... ve diğerleri
Havas Kitapları

 

 

 

Mısırlı Mustafa Hoca

Dualar ve Zikirler
Şahmeran Duası
Tahassun  korunma
Zikir - Lâilâhe illallah Selatı Münciye
Kutsal Aylar ve Günler
Hıdırellez Günü
Mevlit Kandili
Önemli Linkler
Yayınevleri
Emlak
Kitap-Baharat-Yayınevi

Satılık - Emlak

Önemli Bir hatırlatma;

Çok değerli ve muhterem Kardeşlerim, sayfamızı okuyan herkes bizleri az çok tanıyorlar. Biz acizane karınca kararınca Allah ve Resûlünün yolunda yürümeye gayret ediyoruz.. Her meslekte olduğu gibi ne yazıkki bu meslekte de bu ilmi kötüye kullanan ve tamamen ticarete döken bazı zavallılar bizleride kendileri gibi zannederek hakkımızda ileri geri konuşup dedikodu uydurabilirler. Kesinlikle biz büyücü değiliz, hatta medyum, falcı filanda değiliz. Onların çalışmalarıda tamamen bizimkinden farklıdır..Bu ilmin ticaretinide yapmıyoruz! Ayrıca kimsenin namusunda, parasında, malında mülkünde gözümüz olmaz, bu güne kadarda olmamıştırda..(Yıllardır Almanya'da ofisimiz mevcuttur ve bu güne kadar yalnız gelen bayanları dahi kabul etmedik) Bu notu buraya yazmamın nedeni ise; kesinlikle başkalarını karalamak değildir. Piyasadaki bazı bu işi kötüye kullananların yaptıkları çirkinliklerden korkanlar, bizleri arayıp artık medyumları hatta hocaları aramaya çekiniyoruz.. bu işi kötüye kullananlar çoğaldı diye dert yanmaktadırlar.. Bizleri her zaman güvenle arayabilir ve hakkımızda herhangi uygunsuz bir şey görür ve işitir, okursanız direk bize sormadan yada bizim kim olduğumuzu, bu ilmi nerde nasıl öğrendiğimizi, ve gerçekten üniversite tahsilimizi MISIR'da yapıp yapmadığımızı detaylı olarak araştırmadan kararınızı vermeyiniz! Piyasada Allah'dan korkmayan ve haramı helalı düşünmeyen çok insan var.. Olurya bizde insanız, bizimde eksiklerimiz olabilir, her zaman tavsiye ve önerilerinize açığız..Yine bazılarıda MSN'den bakım yaparmısınız diyorlar biz MSN filan kullanmıyoruz.. Maalesef MSN'de oyalanacak zamanımızda yok. Allah cümlemizin yar ve yardımcısı olsun

 

 

Hizmet, Dürüstlük, Özgüven

Web Sitemiz ve Hizmetimiz YASAL'dır

««Banka hesap no (kontonummer) için tıkla»»

Aysa Emlak / Düzce |   |  |  |   |